Rodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč
Vytvoříme dům podle Vašich představ
Ukázka domu

Postavíme vám rodinný dům přesně podle vašich představ, který bude dobrým základem vašeho spokojeného a klidného života.

Rodinné domy na klíč od nás jsou kvalitní zděné domy, s jejichž výstavbou máme mnohaleté zkušenosti. Rodinné domy stavíme výhradně z prověřených materiálů a pouze s vlastním týmem zkušených pracovníků. Stavíme také nízkoenergetické domy a pasivní domy.

Domy na klíč postavíme včetně zajištění všech souvisejících služeb a administrativy.

Proč si nechat postavit rodinný dům od nás?

  1. Nevyžadujeme zálohy, nejdříve stavíme, až potom platíte. Odvádíme kvalitní práci, a proto se nebojíme toho, že nebudete spokojení a nezaplatíte.

  2. Dobrá cena. Díky vlastním stavebninám, autodopravě, stavebním strojům vám můžeme nabídnout velmi výhodné ceny.

  3. Můžete si vybrat ze stovek typizovaných domků nebo vám navrhneme rodinný dům podle vašich představ. Zdarma vám vyřídíme stavební povolení v případě, že budete mít projekt od nás.

  4. Papírování kolem stavby bez vašich starostí. Pomůžeme vám se stavbou od první myšlenky po kolaudaci. Zajistíme architekta, vypracujeme projekt a vyřídíme vše potřebné papírování pro stavbu až po kolaudaci.

  5. Máme zkušený tým zedníků, tesařů, řemeslníků, projektantů, prostě všechny profese potřebné pro stavbu kvalitního rodinného domu.

Rodinné domy stavíme nejčastěji v regionech Znojmo, Ivančice, Znojemsko, Vysočina, Třebíč, Brněnsko, Brno-venkov i Brno, nicméně se s vámi rádi domluvíme i pokud jste odjinud.